GALIMYBĖS SU FABERLIC

shopping-polu4eniezakazashopping-polu4eniezakaza-1

Faberlic siūlo jums kelias bendradarbiavimo galimybes. Po registracijos Kompanijoje galite rinktis:

  • Tapti VIP pirkėju ir gauti galimybę įsigyti kokybiškos produkcijos namams, grožiui, sveikatai iš viso mūsų asortimento su nuolatine nuolaida – 25%.
  • Susikurti pelningą ir perspektyvų verslą, siūlant Faberlic produkciją savo draugams ir pažįstamiems, kviečiant juos prisijungti prie Kompanijos. Rinkdamiesi šį kelią jūs įgyjate neribotas augimo galimybes!

Pradedant savo veiklą Kompanijoje, jūsų pajamos susideda iš dviejų dalių:

1. Jūs taupote šeimos biudžetą, įsigydami visa, ko reikia namams, grožiui ir sveikatai su didele nuolaida.

2. Jūs siūlote produkciją savo klientams (draugams, pažįstamiems, kolegoms) ir iš karto gaunate pelną – skirtumą tarp kainos kataloge ir Konsultanto kainos.

Toliau galite išplėsti savo uždarbio galimybes, pradėdami kviesti į verslą visus, kurie kaip ir jūs yra suinteresuoti gauti papildomų pajamų. Pradėjus augti jūsų verslo komandai, jūs gaunate papildomų nuolaidų ir premijų, numatytų mūsų plėtros plane.

Verslo Faberlic strategija numato, kad jūsų sėkmė įtvirtinama naujais statusais arba kvalifikacijomis (nuo Direktoriaus iki Generalinio Parterio kompanijoje). Kylant jūsų statusui, auga ir jūsų pajamos. Įgydami naujas kvalifikacijas, jūs gaunate galimybę įgyvendinti visas savo svajones!

Norint tapti Konsultantu, nereikia papildomo išsilavinimo, veiklos patirties arba verslo žinių. Kiekviename etape gaunate palaikymą iš Globėjo (žmogaus, pakvietusio jus į verslą) ir Kompanijos, kuri siūlo mokomąją medžiagą, seminarus ir motyvacines keliones.

 

Registracijos privalumai

KAIP PRADĖTI GAUTI PAJAMAS BE INVESTICIJŲ?

opros-priz-3-1opros-priz-3-2

Kiekvienas iš mūsų yra bent kartą girdėjęs kaip galima pradėti savo verslą: reikia rasti investuotojus, turėti pradinį kapitalą ir pasiimti kreditą iš banko, rizikuojant savo ir svetimomis lėšomis… Faberlic jums siūlo XXI amžiaus verslą – be investicijų ir rizikos.

Faberlic registracija yra nemokama, todėl viskas, ko reikia pradžiai, - užpildyti anketą internetinėje svetainėje, gauti individualų registracijos numerį ir slaptažodį prisijungti prie savo asmeninio kabineto!

Verslas su Faberlic – tai jūsų įnašas į ateitį. Interneto ir socialinių tinklų laikais plėtosis tik verslas kontaktuojant su klientu, paremtas sąžiningu tarpusavio bendravimu. Verslas, kuriame žmonės, mėgstantys savo darbą, ir atstovauja visuomenę. Verslas, kuriame lyderiai neslepia sėkmės paslapčių, - jie su džiaugsmu dalinasi savo žiniomis su aplinkiniais.

PAJAMŲ ILGAI LAUKTI NEREIKĖS!

money time3

Naudą iš registracijos Faberlic pamatysite iš karto.  Net be papildomų veiksmų jūs pradedate užsidirbti, juk galimybė sutaupyti išlaidas šeimos biudžetui – jau nemažai! Pasiskaičiuokite, kiek pinigų jūs kiekvieną mėnesį išleidžiate tokiems būtiniems dalykams, kaip veido kremas, dantų pasta, skalbimo milteliai arba indų plovikliai...

Jei visa tai pirksite su nuolaidomis VIP pirkėjams, jums liks pinigų ir palepinti save bei savo artimuosius maloniomis smulkmenomis, o taip pat ir sukaupti lėšų didesniems pirkiniams ar projektams.

O jei pasiūlysite pirkti produkciją savo draugams, kaimynams ir kolegoms, jūsų pajamos dar labiau išaugs, nes kainų skirtumas tarp kainos kataloge ir kainos Konsultantui taps jūsų nuolatinėmis pajamomis. Kiekvienas produktas, kurį iš jūsų įsigis klientas, iš karto suteiks jums pajamas iki 35% nuo jo kainos kataloge!

SVEIKI ATVYKĘ Į PASAULĮ, KURIAME NĖRA APRIBOJIMŲ!

Jūs patys sprendžiate, kokios bus jūsų pajamos.  Su Faberlic joms praktiškai nėra apribojimų. Tik jūsų nusiteikimas siekti tikslo ir svajonių išsipildymo lems, kiek jūs uždirbsite.

Čia jūs galite pasiekti tokį gyvenimo lygį, apie kokį visada svajojote: suteikti sau ir artimiesiems užtikrintą ateitį, keliauti po pasaulį, pirkti ko norisi, įsigyti nekilnojamąjį turtą, dovanoti artimiems žmonėms nuostabias dovanas.

Faberlic numatyta daug augimo pakopų, pasiekus kiekvieną iš jų jūsų lauks vertingi apdovanojimai ir nauji galimybių horizontai. Galite rinktis daug pajamų gavimo variantų: nuo iš karto gaunamos nuolaidos už produkciją iki nuosavos atstovybės bet kurioje pasaulio šalyje. Su Faberlic visi jūsų planai yra įgyvendinami!
business-shagi-faberlic copy

DAUGIAU LAIKO SAU IR SAVO ŠEIMAI!

free-businessfree-business-2

Faberlic nėra vadovų ir pavaldinių, čia kiekvienas pats sprendžia, kokią vietą jo gyvenime užims verslas. Jūs tam atiduodate lygiai tiek laiko, kiek esate pasirengę jo skirti savo verslo plėtrai.

Ar Faberlic taps tik jūsų pomėgiu ar jūs norite siekti tikrų aukštumų ir gauti neribotas pajamas – sprendžiate jūs. Šiuolaikiniame pasaulyje vis daugiau kompanijų siūlo kūrybinio augimo galimybes be griežtų biuro apribojimų. Tik jūs žinote savo poreikius ir galite įvertinti, kiek pastangų skirti siekiant vienų ar kitų tikslų, kiek dienos laiko skirti savo veiklai ir kur geriausia ją plėtoti.

Susitikdami kavinėje su draugėmis, organizuodami odos priežiūros ir makiažo pamokas savo namuose ar biure, kurį galite atidaryti padedami savo Globėjo, dalindamiesi naujienomis ir specialiais pasiūlymais socialiniuose tinkluose – spręsti jums. Kad ir kokį veiklos plėtros būdą pasirinktumėte, jūs gausite visapusišką palaikymą!

DALINTIS SĖKMĖS PASLAPTIMIS – FABERLIC TAISYKLĖ!

business startup3business-kons-1

Faberlic jums nereikia gaišti laiko ieškant savo veiklos plėtros kelio. Viską, ko reikia sėkmei pasiekti, jau turi jūsų Globėjas, kuris anksčiau už jus pradėjo užsiimti verslu, arba Direktorius, kuris jau pasiekė didelių verslo aukštumų. Visi jie su džiaugsmu pasidalins su jumis savo patirtimi, juk jūsų sėkmė – tai visos kūrybinės komandos sėkmė!

Kiekvienas kelio etapas jau buvo praeitas tūkstančių žmonių, dėl kiekvieno savo žingsnio galite pasikonsultuoti ir gauti profesionalią pagalbą. Reguliarūs verslo seminarai ir mokymai specialiai sukurti tam, kad sėkmingi savo veiklos žinovai galėtų pasidalinti žiniomis su naujokais.

Lankydamiesi mūsų mokomuosiuose seminaruose ir mokyklose, jūs tampate odos priežiūros, stiliaus, makiažo ir sveikatos sričių profesionalu. Dabar jūs ne tik žinote viską, kaip atrodyti ir jaustis puikiais, bet ir galite pasidalinti šiomis žiniomis su kitais.

DRAUGIŠKOJE KOMPANIJOJE REIKALAI VYSTOSI SPARČIAU: DRAUGAI VISADA ŠALIA!

free-business-1friendship-faberlic-1

Faberlic jūs ne tik sulauksite visapusiško palaikymo, žengdami pirmuosius žingsnius, bet ir susitiksite su realiais žmonėmis, realizavusiems savo tikslus padedant šiam verslui.

Čia nėra konkurentų, juk Faberlic konsultantai – tai žmonės, įkvėpti bendro tikslo ir veikiantys viena kryptimi. Kuo sėkmingesnė jūsų komanda, tuo jūs sėkmingesnis kaip Globėjas. Kuo daugiau įkvepiančių sėkmės istorijų, tuo lengviau kiekvienam įgyvendinti savo svajones. Todėl Faberlic Konsultantus sieja kai kas daugiau, nei tiesiog verslas. Tai bendros vertybės, tokios kaip atsidavimas savo darbui, tikėjimas savim ir savo jėgomis, ramybė dėl ateities ir drąsios svajonės.

Čia sutiksite tikrų draugų, turinčių panašių interesų ir požiūrį į gyvenimą. Faberlic niekada nesijausite vieniši.

DOVANOTI GROŽĮ IR DŽIAUGSMĄ – MŪSŲ PAŠAUKIMAS

i-love-businessi-love-business-1

Kasmet tūkstančiai žmonių tampa gražesni ir laimingesni, nes naudojasi Faberlic produkcija. Daugeliui iš jų pažintis su Konsultantu tapo tikra dovana. Vieni pagaliau rado sau idealiai tinkantį produktą, kiti atrodo keliais metais jaunesni ir susikūrę savo stilių, treti gavo naujų galimybių ir gali užsitikrinti sau puikią ateitį.

Dalintis su žmonėmis iš tiesų kokybišku produktu lengva ir malonu. Čia auga ne tik jūsų pajamos, bet ir gerėja profesionalus žinių ir įgūdžių lygis. Faberlic jūs niekada nestovite vietoje ir galite nuolat tobulėti: žinoti naujausias grožio pasaulio tendencijas ir modernias technologijas. Įgyti komandos formavimo žinių, tobulinti lyderio savybes.

Grožis, naujos pažintys, nuolatinis augimas ir laisvės pojūtis tampa patikimais palydovais visiems, nutarusiems pradėti verslą su Faberlic.

PRISIJUNKITE PRIE FABERLIC TIESIOG DABAR!

registration-kons-1registration-kons

Viskas, ko jums reikia, – nurodyti savo kontaktinius duomenis ir miestą.

Norite įsigyti produkcijos be registracijos? Mūsų Konsultantas susisieks su jumis ir supažindins su gausiu kompanijos siūlomu asortimentu, kurį galite įsigyti patraukliomis kainomis iš galiojančio katalogo. Kas 3 savaites išleidžiamas naujas katalogas, kuriame visada rasite patrauklių akcijų ir įdomių naujienų.

Norite tapti VIP pirkėju ir gauti nuolaidų iki 35% visai produkcijai, kurią perkate sau ir savo šeimai? Nemokamai užsiregistruokite internetinėje svetainėje, ir jūs iš karto gausite 25% nuolaidą nuo kainos kataloge. Jei jūsų užsakymas iš katalogo sudarys 64 €, kito katalogo galiojimo metu jūsų nuolaida jau sieks 35%!

Norite susikurti nuosavą verslą ir tapti profesionaliu Konsultantu odos priežiūros, makiažo ir stiliaus klausimais? Po registracijos jūs gausite iš savo Globėjo visas reikiamas žinias ir palaikymą kuriant sėkmingą verslą.

NEMOKAMAI REGISTRUOKITĖS Į FABERLIC