Serija PRO Plaukai

Profesionali plaukų priežiūra
Plaukai – kiekvienos moters vizitinė kortelė ir pasididžiavimas. Tankūs, žvilgantys, supinti į kasas ar tiesiog gražiai sutvarkyti, plaukai gali suteikti moters išvaizdai daugiau stilingumo nei patys brangiausi papuošalai.
Todėl svarbu ne tik išsirinkti tinkamas plaukų priežiūros priemones, bet ir žinoti, kokia tvarka jas naudoti. Apie serijos plaukams PRO naujienas papasakos Rima Kornejeva, vyriausioji kosmetologė ir Jungtinės kompanijos Faberlic Mokslinių tyrimų centro vadovė, medicinos mokslų kandidatė.
 
Strana Faberlic: Jau išbandę serijos plaukams PRO priemones, labai giria dėl jų švelnumo ir veiksmingumo. Ar jas kuriant buvo naudojamasi kokiomis gudrybėmis?
Rima Kornejeva: Man labai norėtųsi, kad visi išmėgintų ir įvertintų šampūnus iš serijos plaukams PRO. Juose nėranatrio laurilsulfato – populiariausio detergento (valomosios medžiagos), kuris dažnai būna šampūnų sudėtyje. Visiems naujos serijos šampūnams plaunamosios medžiagos yra natūralios, obuolio aminorūgščių pagrindu. Jos daug švelniau veikia galvos odą ir plaukus. Šampūnai iš serijos PRO – tai nauja šampūnų „populiacija“: nauji receptai, elegantiška pakuotė. Mes stengėmės!
rimma.jpg
 
Strana Faberlic: Ar yra dėta į šios serijos produktus kokių nors inovacinių ingredientų?
Rima Kornejeva: Žinoma! Pavyzdžiui, daugumos serijos produktų sudėtyje yra ypatingų kviečių baltymų, kurie tarsi „užglaisto“ pažeistas plaukų vietas. Mechanizmas paprastas: pažeista plaukų zona turi neigiamą krūvį, o medžiaga – teigiamą, tokiu būdu proteinai patenka kur reikia. Kaip tirštikis naudojama guaro derva iš akacijų.
 
Strana Faberlic: Serija plaukams PRO išėjo gana įspūdinga, daugiau kaip 20 produktų. Ar turite jų tarpe pamėgtų priemonių?
Rima Kornejeva: Serijoje riebių plaukų priežiūrai (šis serijos pakuotė yra žalia) yra viena nuostabi priemonė – Intensyvus šveičiamasis kremas-gomažas galvos odai (0122). Tai absoliučiai naujas produktas! Sutikite, kas yra veido odos šveitiklis, supranta visi. O kas yra šveitiklis galvos odai? Jį galima naudoti nepriklausomai nuo to, ar Jūsų galvos oda riebi. Šveitiklį verta naudoti, kada slenka plaukai, kai reikia stiprinti jų šaknis, – tai kaip intensyvaus poveikio kaukė.
Plaukai suskirstomi į sruogas, ant odos užtepama nedidelis kiekis šveitiklio, ir masažiniais judesiais priemonė įtrinama į galvos odą, 5 minutėms. Tai suaktyvina vietinę mikrocirkuliaciją, gerina kraujotaką, maitina galvos odą. Be visa kita, šveitiklis padeda įveikti pleiskanas! Dažniausiai tokio tipo plaukų priežiūrai priemones taiko profesionalai, kada reikia išvalyti galvos odą arba prieš dedant plaukams intensyvią kaukę. Buityje jos naudojamos kur kas rečiau. Naujoje priemonėje šveičiamųjų granulių funkciją atlieka simondsijų vaško dalelės. Jos labai švelniai valo odą, netraumuoja jos, puikiai nusiplauna ir nelieka įstrigusių tarp plaukų jų likučių.
 
Strana Faberlic: Ar galima būtų keletą žodžių ir rekomendacijų dėl kiekvienos linijos, įeinančios į seriją?
Rima Kornejeva: Į seriją plaukams PRO įeina 6 linijos, skirtos spręsti 6 konkrečias užduotis.„Turtingiausia“ savo poveikiu – serija Intense Hair Repair. Tai SOS-maitinimas ir itin greitas atkūrimas nepriklausomai nuo plaukų tipo. Produktų sudėtis – tai faktiškai Jūsų garbanų „reanimacija“ – čia yra ir aliejų, ir kviečių baltymų, kuriuos jau minėjau, ir deguonies komplekso, ir keramidų… O dar linijos produktai praturtinti aminorūgščių mišiniu – jų čia yra net septyni, be to tie patys, iš kurių ir susideda pats plaukas.
Taisyklingas ir ilgalaikis šių priemonių naudojimas padės pagerinti plaukų būklę po plaukų dažymo sruogelėmis, šviesinimo ir cheminio šukavimo procedūrų. Tai padės spęsti plaukų slinkimo ir galiukų šakojimosi problemas.
Sveikų ir gražių garbanų link reikia žengti 3 žingsnius. Veikdamos kartu visos šios medžiagos labai greitai grąžina plaukams ankstesnį grožį, plaukai vėl pasidaro sveiki. Serija skirta apsaugoti, stiprinti ir atkurti silpnus, plonus, netekusius gyvybingumo, stipriai pažeistus plaukus.
Pirmas žingsnis – valymas. Intensyvaus poveikio kremą-šampūną “Plaukų masės atkūrimas“ (0101) rekomenduojama naudoti kelis kartus per savaitę – priklausomai kiek dažnai susiriebaluoja plaukai. Esant poreikiui, priemonę galima naudoti kasdien: švelni šampūno formulė tinkama kasdieniam plaukų plovimui.
Antras žingsnis – priežiūra. Intensyvi kaukė “Plaukų masės atkūrimas“ (0102) tepama ant švarių plaukų, 3-5 minutėms. Tiek laiko visiškai pakanka, kad sruogos būtų pamaitintos naudingomis medžiagomis, sustiprėtų, atgautų žvilgesį, minkštumą.
Ir galiausiai, trečias žingsnis – priežiūra (nereikia nuplauti).
Atkuriamasis gelis pažeistiems plaukų galiukams (0104) – galima naudoti priklausomai nuo poreikio, kai tik pastebite, kad plaukų būklė Jūsų nebetenkina. Įtrinkite gelio lašelių į sausų ar drėgnų galiukų galiukus, ir rezultato ilgai laukti nereikės!
Dvejopo poveikio purškiklis (0103) ne tik gydo plaukus, bet ir palengvina šukavimąsi, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Priemonę naudoti labai paprasta ir tai užima tik kelias sekundes: gerai papurtykite flakoną ir purkškite kondicionierių ant sausų ar drėgnų plaukų, ir iššukuokite juos. Kartoju: šių abiejų priemonių nuplauti nereikia!
 
 
Linija Nutritive Resours – tai „greitoji pagalba“ sausiems, trapiems plaukams. Šios priemonės padės visiems, kurių plaukus galima apibūdinti kaip sausus, lūžinėjančius, lengvai susiveliančius. Taip pat į šią seriją vertėtų atkreipti dėmesį tiems, kurių plaukai reguliariai džiovinami karštu oru, tiesinami žnyplėmis. Linijos formulė – natūralių aliejų mišinys, medoulakton‘ai (putonės (Limnanthes) gėlių sėklų aliejaus komponentas).
Linijos priemones naudoti reikia taip pat, 3 etapais. Kremas-šampūnas „Labai sausų ir lūžinėjančių plaukų maitinimas“ (0106) švelniai plauna, drėkina ir maitina plaukus. Papildomas šampūno privalumas – jis apsaugo plaukus nuo mechaninių pažeidimų, kurių mūsų gyvenime pakanka: šukavimas, šukuosenos formavimas, džiovinimas fenu, galvos dangalai.
Po to ant švarių plaukų tepame Kaukę „Labai sausų ir lūžinėjančių plaukų maitinimas“ (0107), 3-5 minutėms. Kaukė drėkina ir maitina sausus plaukus, mažina jų trapumą, suteikia jiems paklusnumo. Kaip ir šampūnas, kaukė saugo plaukus nuo mechaninių pažeidimų.
Noriu atkreipti dėmesį į vieną šios linijos produktą – Kremą-serumą „Termo apsauga“ (0108).
Jei plaukai pažeisti, reikia ištepti juo visus plaukus, tai pagerins jų struktūrą, suteiks natūralaus minkštumo.
Žinoma, ir privalumas, kad priemonė apsaugos nuo kenksmingo džiovinimo fenu ar žnyplėmis poveikio. Nedideliu kiekiu kremo ištepkite švarius, rankšluosčiu nusausintus plaukus prieš džiovinant fenu ar kitom priemonėm formuojant šukuoseną. Šis puikus kremas ne tik maitina ir gydo plaukus, bet ir suteikia jiems žvilgesio, bei palengvina sunkoką plaukų tiesinimo procedūrą.
Kaip ir visos priemonės iš šios linijos, kremas-serumas saugo plaukus nuo mechaninių pažeidimų, todėl galite nebijoti naudoti segtukų plaukams.
 
 
Trečioji linija — Deep Aqua Resource — drėkinamoji. Kiek teko susidurti, žmonės dažnai painioja sąvokas „maitinimas“ ir „drėkinimas“.
Jie mano: jei plaukai sausi, pirmiausia juos reikia maitinti. O iš tiesų, kad garbanos išliktų elastingos ir žvilgančios, joms reikia tam tikro kiekio drėgmės. Tada plaukai nelūžinės, neišsiraus šukuojami, nesivels.
Kaip atrodo plaukai, kuriems trūksta drėgmės? Jie gana nepaklusnūs, prastai iššukuojami, sunku daryti šukuoseną… Jei toks yra Jūsų atvejis, rinkitės produktą iš linijos Deep Aqua Resource. Į jų formulę įeina drėkinamoji medžiaga Pentavitin®, kuri puikiai drėkina plaukus.
Linijos priemonės suteikia jėgų normaliems plaukams, bei gerina sunkiai sutvarkomų, besiveliančių plaukų būklę. Priežiūrą pradėkite nuo Šampūno normaliems, sausiems ir sunkiai sutvarkomiems plaukams (0109).
Jis ne tik plauna plaukus, bet ir giliai juos drėkina, atkuria lygumą, žvilgesį.Sunkiai sutvarkomi, susivėlę plaukai suminkštėja, įgauna glotnumo, paklusnumo, blizgesio. Normalūs plaukai išsaugo drėgmės balansą: jie ilgam išliks stiprūs ir žvilgantys.
Priežiūra tęsiame: Tirpi kaukė normaliems, sausiems ir sunkiai sutvarkomiems plaukams (0110).
Standartiškai tepama ant švarių drėgnų plaukų, ir kruopščiai nuplaunama po 3-5 minučių. Ne mažiau svarbu, kad kaukė palengvina šukavimąsi, po jos lengviau atlikti šukuoseną, be to neapsunkina plaukų.
Dar norėčiau atkreipti dėmesį į šios linijos Purškiklį „Plaukų masės drėkinimas ir lyginimas“ (0111). Jis sukurtas kaip tik labai besiveliantiems, prastai iššukuojamiems plaukams. Glotnias, žvilgančias garbanas atgauti visai nesudėtinga – papurkškite priemonę ant sausų ar drėgnų plaukų. Purškiklis lengvina formuoti šukuoseną, neapsunkina plaukų, o naudoti jį galima kasdien.
 
 
Linija Exellent Colour Protection. Šios linijos jėga – ypatingas ingredientas iš žaliosios arbatos, dioksilinas. Neretai dažytų plaukų spalva nusiplauna ir blunka greičiau, nei mes norėtume. Ir kuo ryškesnis dažytų plaukų atspalvis, tuo greičiau į akis krenta spalvos blukimo efektas. Be to nuo dažų kenčia ir svarbiausia – plaukų sveikata…
Švelnus Šampūnas dažytiems plaukams (0115), plauna ir drėkina plaukus, palaiko spalvos ryškumą: net po 15 plaukų plovimų liksite patenkinta rezultatu. Veiklieji šampūno ingredientai įsigeria į plauką, ir neleidžia pigmentui išsiplauti.
Po galvos plovimo, ant drėgnų plaukų tepamas Balzamas-kondicionierius dažytiems plaukams (0116), kuris irgi drėkina, stiprina plaukus, išsaugo spalvą.
Labai įdomus šios linijos produktas – Žvilgesio suteikiantis kremas dažytiems plaukams (0117). Juo reikėtų tepti plaukus, norint papildomai išryškinti spalvą, suteikti jiems žvilgesio. Tiesiog keletą lašelių kremo patrinkite tarp pirštų galiukų ir paskirstykite ant plaukų, drėgnų ar sausų. Žvilgesio suteikiantis kremas ne tik išsaugo plaukų spalvą, bet yra ir kaip šukuosenos formavimo priemonė.Todėl jis idealiai tinka atskiroms sruogoms, garbanoms formuoti, pabrėžti.
 
 
Na o dabar – apie liniją Oil Control – linkusių greitai riebaluotis plaukų priežiūra. Į produktų formulę įeina natūralaus betaino (suteikia plaukams purumo), drėkinamosios medžiagos Pentavitin, bei gebenės ir šalavijo ekstraktų (reguliuoja riebalų išsiskyrimą).
Šampūnas riebiems plaukams (0120) ne tik puikiai plauna plaukus ir valo galvos odą, bet ir normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, reguliuoja drėgmės balansą odoje, mažina seborėją ir „pagyvina“ plaukų galiukus.
Lengvas kondicionierius riebiems plaukams (0121) pratęs vasarą — ištepkite juo plaukus, nuplaukite, ir džiaukitės gaivos pojūčiu ir švariais, prižiūrėtais plaukais. Norėčiau ypač išskirti kondicionierių iš šios linijos. Jis iš tiesų labai lengvas! Plaukai neapsunkinami, nepadengiami „plėvele“.
Giliai išvalyti galvos odą 1-2 kartus per savaitę galima naudoti Kremą-gomažą (0122), kurį paminėjau anksčiau. Priemonė pasižymi ne tik valomosiomis bet ir gydomosiomis savybėmis: normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, gerina kraujotaką galvos odoje, puikiai maitina ir stiprina plaukų šaknis, skatina plaukų augimą.
 
 
 
Mūsų linijos Golden Age „deimančiukas“ – veiklioji medžiaga Procapil™ .
Kas tai yra? Taip jau yra, kad artėjant  link 50-ųjų gyvenimo metų žmogus netenka iki 25% plaukų. Tai nutinka dėl hormoninių pokyčių organizme. Be visa kita, pradeda prastėti plaukų būklė – jie darosi trapūs, greitai lūžta, sausėja. Procapil — peptidas, blokuojantis plauko folikulų receptorius, reaguojančius į testosteroną ir jo pokyčius, ir apsaugo nuo plaukų slinkimo brandžiame amžiuje. Be to į šios serijos priemonių sudėtį kaip visada įeina ir deguonies kompleksas. Jis skatina mikrocirkuliaciją, kraujotaką, maitinimą.
Plaukams jaunystę grąžinti pradedame nuo jų plovimo švelniu Šampūnu „Plaukų atkūrimas“ (0125). Jis be visa kita maitina ir stiprina plaukus, saugo nuo slinkimo, skatina jų augimą, lėtina senėjimo procesus, grąžina sruogoms gyvybingumą.
Toliau naudojame Kaukę „Plaukų atkūrimas“ (0126) — ištepame priemone švarius plaukus 3-5 minutėms, po to kruopščiai nuplauname.
Galiausiai plaukus papurškiame Purškikliu-serumu „Plaukų stiprinimas ir apsauga“ (0127), kurio nereikia nuplauti. Jis ne tik grąžina garbanoms žvilgesį, minkštumą, bet ir apsaugo nuo aplinkos poveikio, lengvina šukavimąsi, šukuosenos formavimą. Gauti trokštamą rezultatą paprasta – suplakite ir purkškite ant drėgnų ar sausų plaukų bei juos iššukuokite.
 
 
Strana Faberlic: Ar turite kokių ypatingų rekomendacijų dėl naujųjų priemonių naudojimo?
Rima Kornejeva: Trumpai tariant, mūsų profesionaliai serijai plaukams PRO tinka idėja „trys produktai, kuriuos reikia naudoti nuolat“. T.y. pirmasis etapas – tai valymas arba gilus valymas, priklausomai nuo situacijos. Po to reikia užtepti kaukę, o po to – kurią iš priemonių, skirtų plaukams po galvos plovimo, – irgi rinktis priklausomai nuo norimo poveikio. Riebiems plaukams ši procedūra atrodys maždaug taip: gomažas – šampūnas – kondicionierius. Kitokio tipo plaukams – galima papildomai naudoti plaukų priežiūros priemones, kurių nereikia nuplauti, kiekviena iš jų yra mūsų pasididžiavimas! Kurdami visus šiuos produktus siekėme, kad plaukai atrodytų sveiki, gyvybingi, ir kartu gautų maksimalią priežiūros procedūrą.
 
Strana Faberlic: Atrodytų logiška, jei seriją plaukams PRO ilgainiui papildytų priemonių šukuosenai formuoti linija.
Rima Kornejeva: Taip, tai bus. Aukštos kokybės putos, lakas, gelis – tikrai pasirodys mūsų katalogų puslapiuose!

Produktų naujienos