Tapkite faberlic privilegijuotu pirkėju!

Galėsite tapti VIP pirkėju ir gauti nuolaidų iki 35% visai produkcijai, kurią perkate sau ir savo šeimai. Nemokamai užsiregistruokite internetinėje svetainėje, ir jūs iš karto gausite 25% nuolaidą visoms prekėms nuo kainos kataloge visam laikui. Jei jūsų užsakymas iš katalogo sudarys 64 €, kito katalogo galiojimo metu jūsų nuolaida jau sieks 35%!

 

Privilegijuotas pirkėjas – tai asmuo, užsiregistravęs Faberlic ir galintis pirkti produkciją iš Faberlic katalogo specialia nuolaida.

Kodėl verta tapti Privilegijuotu pirkėju:
1.       Nereikia ieškoti konsultanto ir laukti kol jis ateis. Užsisakius produktus Jums belieka tik nuvykti į Prekių išdavimo punktą (pristatymas nemokamas) ir juos atsiimti arba padaryti užsakymą į namus (pristatymo įkainiai).
2.       Užsakymus darote savarankiškai internetu bet kuriuo Jums patogiu laiku.
3.       Nereikia daryti privalomų mėnesinių pirkimų – užsisakykite tada, kai Jums produktai reikalingi (ne rečiau, kaip vieną kartą per pusmetį).

  • Privilegijuotas pirkėjas gali registruoti naujokus į savo grupę taip pat, kaip ir konsultantas;
  • Privilegijuotas pirkėjas gali dalyvauti startinėje naujų pirkėjų programoje
  • Privilegijuotas pirkėjas dalyvauja kaupiamojoje programoje ​Faberlic klubas. Už pirkinius jis gauna balus, kuriuos vėliau gali iškeisti į dovanas;
  • Privilegijuotas pirkėjas gali gauti odos priežiūros bei vizažo konsultacijas.
  • Privilegijuoti pirkėjai turi teisę dalyvauti nemokamuose seminaruose ir naujos produkcijos prezentacijose bei grožio pamokėlėse.
  • Jeigu Privilegijuotas pirkėjas per 8 katalogų laikotarpį nuo registracijos momento nė karto nieko nepirko, jis automatiškai šalinamas iš Faberlic duomenų bazės.
  • Privilegijuotas pirkėjas gali pirkti sau ir savo artimiesiems, taip pat parduoti produkciją katalogo kainomis.

NEMOKAMAI REGISTRUOKITĖS FABERLIC PIRKĖJU