NUOSAVA GAMYKLA MASKVOJE

proizvodstvo 10Kompanijai Faberlic priklausanti gamykla Maskvoje – tai daugiau nei 35 tūkstančiai kvadratinių metrų gamybinių pastatų bei pati naujausia įranga.

 

Faberlic gamyba atitinka Europos kokybės standartus. Gamykloje yra pati moderniausia ir ekologiška įranga, automatinės gamybos, fasavimo ir kosmetikos produktų pakavimo linijos.

Dėl automatizuoto gamybos proceso išleidžiama puikios kokybės produkcija, pagaminta naudojant sudėtingiausias technologijas – vakuumo homogenizatorius. Naudojantis šia technologija, kremo emulsiją galima sukurti iš pačių smulkiausių dalelių (0,1-0,5 milimikronų dydžio).

 

Pagal gamybos potencialą ir mastus Faberlic yra viena iš didžiausių kosmetikos gamintojų Rusijoje.

Visa gamykloje pagaminta produkcija yra testuojama. Kompanijos produkcija įtraukta į valstybinį registrą kompanijų, gaminančių ekologiškai švarią ir saugią produkciją.

 

Visa gamyklos produkcija yra privalomai testuojama, atitinkamai pagal GOST ir SanPin standartus. Kompanija įtraukta į GOST registrą, kaip ekologiškai švarios ir saugios produkcijos gamintoja.

2010 m. Kompanijai suteiktas sertifikatas, patvirtinantis, kad kosmetikos produkcijos gamyba atitinka standartą ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP). Tai tarptautinis standartas „Kosmetikos priemonės. Gamybos praktika pagal GMP“, 2007 m. lapkričio mėnesį sukurtas kosmetikos gamintojams. GMP taisyklių laikymasis padeda standartizuoti gamybos procesą ir gaminti aukštos kokybės produkciją. Tai taip pat yra būtina sąlyga siekiant parduoti produkciją tarptautinėje rinkoje.

 

Faberlic dekoratyvinė kosmetika gaminama didžiausio Europos dekoratyvinės kosmetikos gamintojo – koncerno Intercos (Italija). Visos parfumerinės kompozicijos gaminamos Prancūzijoje, vadovaujant garsiam prancūzų parfumeriui Toma Fontenui.

proizvodstvo 1proizvodstvo 2proizvodstvo 3proizvodstvo 4proizvodstvo 5pomada3pomada6pomada7pomada9

Produktų naujienos