MOKSLINIŲ TYRIMŲ CENTRAS

 stock-photo-of-scientists-working-at-the-laboratory-33970144Mes privertėme mokslą tarnauti grožiui! Kompanija Faberlic aktyviai dalyvauja moksliniuose tyrimuose. Šių tyrimų rezultatus panaudojame kurdami inovacines kosmetines priemones, kurios padeda išsaugoti odos jaunystę ir sveiką būklę.

Pagrindinis Faberlic kosmetikos privalumas  —  unikalus deguonies nešėjas (Aquaftem®, Novaftem – O2™), papildomą deguonies kiekį nunešantis tiesiai į odos ląsteles. Kuriant šią medžiagą didelį darbą atliko Ląstelių biofizikos instituto mokslininkai.

Deguonies nešėjo Aquaftem® gamyba ir naudojimas kosmetikoje bei daugelis kitų unikalių mūsų kosmetikos priemonių ingredientų yra patentuoti ir gali būti naudojami tik Faberlic kosmetikos gamyboje.

Faberlic remiasi moksliniu požiūriu į kosmetikos sudėtį ir gamybą, naudoja aukščiausios kokybės ingredientus, kuriuos tiekia didžiausi kosmetikos priemonių ingredientų gamintojai.

Kompanijai priklausantis Mokslinių tyrimų centras – mūsų pasididžiavimas! Šio centro vadovė, vyriausioji Kompanijos kosmetologė, naujų kosmetikos produktų autorė ir organizatorė, medicinos mokslų kandidatė, gydytoja dermatologė Rima Kornejeva

IMG_3642done1

„Mes aktyviai bendradarbiaujame su geriausiomis mokslinėmis įstaigomis, pvz. Maskvos valstybinio universiteto biologijos fakulteto Ląstelių biologijos ir histologijos katedra. Jie mums atlieka ląstelių tyrimus. Jau daug metų bendradarbiaujame su moksline konsultante Tatjana Kliušnik, medicinos mokslų daktare, biochemike.

Deguonis – tai tema, kuria ji domisi jau daugiau kaip 20 metų. Taip pat mes bendradarbiaujame su Sečenovo vardo Medicinos akademija.

Tirdami žaizdų gydymą lazeriu, jie padarė išvadas, kad jas veikiant lazeriu išsiskiria azoto oksidas – taip normalizuojasi mikrocirkuliacija, į odą patenka daugiau deguonies ir greičiau gyja žaizdos.“

Produktų naujienos