KOMPANIJOS ISTORIJA

1997 m. jaunas verslininkas Aleksejus Nečajevas (Алексей Нечаев) įkūrė pirmąją Rusijos istorijoje tiesioginės prekybos kosmetikos kompaniją, kuri vadinosi „Russkaja Linija“ („Русская линия“). Tuo metu A.Nečajevas susidomėjo genialiu SSRS mokslininkų atradimu – perfluorangliavandenilių emulsija, kuri iš oro „pagauna“ deguonį ir nuneša jį į giliuosius odos sluoksnius. Taip odos ląstelės ima jaunėti. Jis patentavo šio unikalaus deguoninio komplekso naudojimą kosmetikoje – šis momentas ir tapo Kompanijos sėkmės istorijos pradžia.

1998 pasirodė pirmoji Rusijoje deguoninės kosmetikos serija.

2001 m. „Russkaja Linija“ buvo pervadinta į Faberlic. Pagrindinė Kompanijos misija tapo ne tik kurti kokybišką kosmetikos produkciją, įperkamą milijonams vartotojų, bet ir suteikti savirealizacijos galimybę norintiems kurti nuosavą tiesioginių pardavimų verslą. Mažiau nei per 5 metus mūsų produkciją pamėgo daugiau nei 5 milijonai moterų visoje Rusijoje ir užsienio šalyse. Visi mūsų klientai pasitiki kosmetikos kokybe ir profesionaliais kompanijos Faberlic konsultantų patarimais!

Iki 2005 metų mes daug pasiekėme: tapome tarptautine kompanija (įkurtos atstovybės Rusijoje ir 15-oje užsienio valstybių), mūsų gretos pasipildė bendraminčiais – prisijungė didelis kiekis konsultantų. Tapome viena iš dinamiškiausiai besivystančių kompanijų pasaulyje – 100 didžiausių pasaulinių parfumerijos-kosmetikos kompanijų WWD Beauty Report International reitinge užėmėme 87-ą vietą.

2007 m. Faberlic sukako 10 metų! Tai daug, šiuolaikinės istorijos požiūriu, ir mažai – žvelgiant į ateitį. Faberlic laboratorijai bendradarbiaujant su laboratorija Nikko-Chemical (Japonija), pasaulinio lygio inovacinių kosmetikos ingredientų gamintoja, buvo sukurta nauja deguoninio komplekso formulė – „Dvigubas kvėpavimas“ Novaftem-O2. Dabar galima tvirtai teigti: mes išmokome valdyti mikrocirkuliacijos procesą odoje!

eka water

2008 m. Faberlic mokslinių tyrimų centras kartu su Maskvos valstybinio universiteto Ląstelių biologijos ir histologijos katedra išrado naują ginklą nuo senėjimo – unikalią formulę Rala (R-alfa lipoinė rūgštis), kurios įdedama į deguonies kosmetikos priemones Rala, skirtas brandžiai odai. Tais pačiais metais įsigijome dar 2 naujus patentus dėl Rala naudojimo kosmetikoje. Tik per metus išleista daugiau nei 60 naujų Faberlic produktų. Kompanija 100 didžiausių pasaulinių parfumerijos-kosmetikos kompanijų WWD Beauty Report International reitinge pakilo į 86-ą vietą.

Nuo 2006 iki 2009 m. Faberlic savanoriai pasodino apie 100 tūkst. medžių (projektas „Žalieji miestai“, kurio devizas – „Miestams medžiai, žmonėms – deguonis!“.

2011 m. pavasarį prie Faberlic prisijungė dar 2 kompanijos – Edelstar ir Infinum, o 2012 m. rugpjūtį – kompanija Sengara. Dabar visa, kas būtina namams, grožiui ir sveikatai galima įsigyti iš vieno Konsultanto!

expert questions 12012 m. rudenį Tarptautiniame forume mes atšventėme savo 15 metų jubiliejų!

Šiandien Faberlic – tai daugiau nei 1000 produktų ir 30 patentų, 600000 Konsultantų ir daugiau nei 5 milijonai vartotojų visame pasaulyje, bei 24 šalys, kuriose parduodama mūsų produkcija ir kuriamas verslas.

Pagrindinė Kompanijos plėtros kryptis per artimiausius 10 metų – parfumerijos ir kosmetikos kompaniją Faberlic paversti gyvenimo būdo kompanija. Išeiname į naujas rinkas, kurios atitinka arba kelis kartus pranoksta kosmetikos ir parfumerijos rinką. Faberlic atranda sau naujas produkcijos kategorijas – indai, drabužiai vaikams, kojinės, apatiniai rūbai, prekės namams ir sveikatai. Ateityje prie Faberlic jungsis naujos kompanijos, kurios mūsų verslą padarys dar perspektyvesnį, o mūsų produkciją – įvairesnę.

Produktų naujienos