SALON CARE: PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PASLAPTYS
2017 balandžio 8
STRAIPSNIS „KAIP IŠSAUGOTI SVEIKUS PLAUKUS?“
2017 balandžio 19

GALIMA NEITI Į GROŽIO SALONĄ! PROFESIONALUS MANIKIŪRAS NAMUOSE

manicure-pro-2Darytis manikiūrą pačiai – didelis malonumas! Su šiuolaikinėmis nagų priežiūros priemonėmis nagus dailinti lengva ir smagu, o mažos gudrybės puikiai keičia profesionalias.

1. Didelis nesmagumas – nulūžęs nagas. Salone šį defektą jums pataisys su specialiomis priemonėmis, bet galima išsiversti ir su tuo, kas po ranka: ant pažeistos nago dalies dedame plonos popierinės servetėlės fragmentą ir pritvirtiname su bespalviu nagų laku. Tada užlakuojame lako pagrindo (7396) , galiausiai padengiame spalvotu laku.

 

2. Žinomas būdas atgaivinti nagus ir atsikratyti nemalonaus jų pageltimo (jis atsiranda dažnai lakuojant nagus tamsiu laku be lako pagrindo) – nuvalyti balinamąja dantų pasta. Prireiks specialaus šepetėlio nagams, ir galėsite džiaugtis idealiai švariais, natūraliai rausvais nagučiais.

3. Atsikratyti odos atplaišų ir prižiūrėti apynagių odą bus daug lengviau, prieš manikiūrą pamirkius rankas. Naudokite specialią priemonę, pvz., iš linijos „Vanilinis gardėsis“ (2153) arba „Avietė ir baltasis šokoladas“ (1819): tereikia 4-5 lašų į 200 ml šilto vandens.

manicure-pro4. Apynagių odeles reikėtų ne nukirpti, o nustumti, ypač jei manikiūrą darotės namuose. Prieš procedūrą įtrinkite rankas aliejumi odai minkštinti, – tokio Faberlic asortimente irgi yra. Palaukite kelias minutes, tada lėtai ir atsargiai nustumkite apynagių odą.

5. Prieš lakuodamos nagus paritinėkite flakoną tarp delnų, bet ne suplakite – taip išvengsite lako burbuliukų. Kuo plonesnis spalvoto lako sluoksnis, tuos jis lygesnis – pirmenybę teikite skystam lakui.

6. Kad manikiūras būtų idealus, prireiks apsišarvuoti kantrybe – kiekvieną lako sluoksnį tepti tik visiškai nudžiūvus ankstesniam. Pasinaudokite greitu lako džiovikliu (7258) – priemonė padeda sutvirtinti visus lako sluoksnius ir padengia nagus žvilgančia danga.

7. Nagų puošybos meno gerbėjos dabar gali eksperimentuoti su pačiais sudėtingiausiais piešiniais – yra specialūs lipdukai, jais galima dekoruoti bet kokios formos ir ilgio nagus!

8. Jei norite nulakuoti nagus lygiai ir be klaidų, kaip grožio salone, pradėkite nuo nago centro, arčiau jo apatinio krašto, ir teptuku kilkite link apynagių odos, bet tarp jos ir lako palikite nedidelį tarpą. Nuveskite tiesą liniją link nago galiuko, tada teptuku pakilkite į viršų ir nulakuokite nago šonus.

manicure-pro-1