SALON CARE: PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PASLAPTYS

GALIMA NEITI Į GROŽIO SALONĄ! PROFESIONALUS MANIKIŪRAS NAMUOSE
2017 balandžio 10

SALON CARE: PROFESIONALIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PASLAPTYS

salon-care-imageProfesionali kosmetika ne pirmus metus užkariauja pirkėjų širdis. Populiariajame segmente pasidarė prieinami ir vertingi aliejai, ir kiti brangūs ingredientai. Intensyvios plaukų priežiūros priemonės už gerą kainą dabar ir Faberlic asortimente!

Mes paprašėme projekto Salon Care  autorės Elenos Mironovos papasakoti apie mūsų naują seriją.

 

Lena-MironovaKuo Salon Care skiriasi nuo kitų Faberlic priemonių?

Ši serija – iš esmės kitokia, su ja gausite profesionalų rezultatą, tarsi ką tik lankėtės pas meistrą. Formules, kurias naudojome, užtikrina švelnią priežiūrą, analogišką profesionaliai. Plaukai tarsi atgimsta iš naujo, pasidaro stipresni ir žvilgantys, tokios priežiūros efektas yra ilgalaikis. Serija tinka visų tipų plaukams. Pagrindinė šių priemonių funkcija – intensyvus maitinimas, plauko būklės gerinimas.

Kita svarbi serijos charakteristika: ji idealiai tinka plaukų priežiūrai po dažymo, laminavimo, keratininio tiesinimo procedūrų, t.y., palaiko efektą, kurį jūs gavote grožio salone. Priemonės Salon Care saugo spalvą nuo blukimo, ne tik nepašiaušia plauko žvynelių, o atvirkščiai – kiekvieną plauką padengia apsauginiu sluoksniu.

Ir, žinoma, verta atkreipti dėmesį į naujų produktų veikliąsias medžiagas: tai vertingų aliejų ir arginino derinys. Anksčiau mes naudojome tik amlos aliejų (atkuriamojoje linijoje Everstrong, serija  Expert), o dabar šią sritį išplėtojome. Aliejai plaukų kosmetikos sudėtyje – viena iš svarbiausių šiuolaikinės grožio industrijos tendencijų, ir mes negalėjome jos nepalaikyti.

Serijos šūkis – „Prabangi saloninė priežiūra“. Kokiomis profesionaliomis savybėmis pasižymi naujos priemonės?

Kaukėje, pvz., yra ypatingas ingredientas – jis kiekvieną plauką padengia apsauginiu sluoksniu. Ji maitina ir atkuria struktūrą, o dar užtikrina termo-apsaugą. T.y., po kaukės galima ramiai džiovinti plaukus fenu ar sukti žnyplėmis. Veiklieji kaukės komponentai veikia ne tik 5-10 minučių, kol jūs ją laikote ant plaukų, – apsauginis sluoksnis išlieka net po kito trinkimo šampūnu.

Linijoje yra dvi intensyvios atkuriamosios priemonės – lengvas dvifazis purškiklis ir apsauginis serumas. Juos galima naudoti įvairiai. Purškiklį – vietoj balzamo, galite jį purkšti ant drėgnų plaukų po galvos trinkimo, arba kaip lengvą priemonę priežiūrai dieną – taip pašalinsite plaukų šiaušimąsi, padarysite juos minkštus ir žvilgančius. Serumas – labiau koncentruota priemonė: pakanka kelių lašų, kad plaukai pasidarytų žvilgantys. Galima naudoti serumą sausiems plaukams, įlašinti jo į šampūną efektui sustiprinti, tepti prieš plaukų trinkimą kaip kaukę. Serumas padės kovoti su plaukų galiukų skilinėjimu arba tiesiog stiprins plaukus, jei jį naudosite prieš džiovinimą fenu.

salon-care-image-1

Produktų pagrindas – aliejų ir arginino derinys. Kodėl būtent toks ingredientų pasirinkimas?

Šie komponentai veikia visu pajėgumu ir geriausiai pateisina priežiūros lūkesčius. Arganų aliejus maitina ir atkuria plaukus, gerai saugo nuo plaukų galiukų išsišakojimo. Balžų aliejus lygina plauko paviršių, avokadų aliejus suteikia žvilgesio, minkštumo, atkuria struktūrą. Gavome optimalų trijų aliejų mišinį – kiekvienas atlieka savo funkciją. Argininas juos papildo – tai aminorūgštis, stiprinanti plauko paviršių, atkurianti pažeistas vietas ir sauganti nuo aplinkos poveikio.

Yra manoma, kad efektyvesnė priežiūra, skirta konkrečiam plaukų tipui. Kodėl naujoje serijoje tik universalios priemonės?

Buvo norima išleisti produktą, kuris tinka visiems. Maitinimas – tai svarbiausias poreikis visų tipų plaukams! Serija Salon Care nėra skirta specifinėms problemoms spręsti, ji padeda pagražinti plauką ir pagerinti jo būklę, sustiprinti plaukus. Kai kalbame apie profesionalią priežiūrą, turime omenyje ne tik rezultatą, bet ir procesą, emocijas, galimybę pasirūpinti savimi, duoti savo plaukams visa, kas geriausia!

Faberlic asortimente yra produktų, kurie padeda pašalinti konkrečias plaukų problemas, kaip tai atlieka, pvz., šampūnas nuo pleiskanų iš serijos Expert Pharma, arba priemonės su specialiu efektu, kaip Deep Aqua (drėkinamoji serija) arba Everstrong. O naujoji Salon Care – tai intensyvi priežiūra ir kardinalus plauko būklės gerinimas namų sąlygomis.

Šampūno Salon Care sudėtuje nėra sulfatų. Ką tai reiškia?

SLS (sodium lauryl sulfate) gausiai putoja ir intensyviai valo plauką. Jo yra bet kurio populiaraus prekės ženklo šampūno sudėtyje. Bet SLS geriau nenaudoti iš karto po dažymo ar laminavimo procedūros, nes jis pašiaušia plauko žvynelius. Šampūnas be sulfatų ne taip gerai putoja ir neišplaus smarkiai riebaluotų, nešvarių plaukų iš pirmo karto. Gali prireikti laiko, kad plaukai „priprastų“ prie priežiūros be SLS, tačiau po to jie atsigaus, pasidarys gyvybingesni, stipresni, paklusnesni, atrodys natūraliau. O būtent to mes ir siekiame!

Kam jūs parekomenduotumėte naująją seriją?

Visiems, kuriems norisi stiprių ir žvilgančių plaukų, bei maksimaliai pratęsti laminavimo, dažymo ar tiesinimo efektą.

Kalbino: Ana Laznik

salon-care-image-2